Binlerce İnsana, Binlerce Yaşama

Anında Ulaşabilirsiniz!

Hedef kitlenizi seçip, hemen bir araştırma başlatın!
Polenio'yla tanışın!
Hızla hedef kitlenizle iletişime geçin!

Polenio İçgörü Platformu

Polenio, sizi araştırmak istediğiniz konuyla ilgili aradığınız hedef kitleyle buluşturur ve gerçek zamanlı veri toplamanızı sağlar.

Polenio’nun bilgi toplama teknolojisiyle sahadaki insanlarla anında iletişim kurabilir ve bütçeniz dahilinde yorumlanabilir geri bildirim alabilirsiniz.

Şimdi Dene

Sizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz

Doğru Soruları Sorun

Neler bilmeniz gerektiğini bize söyleyin. Detaylı soru bankamızdan merak ettiklerinize özel soruları seçelim ve öğrenmek istediğiniz konuya odaklı bir araştırma sunalım.

Doğru kitleyi seçin

Ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi detaylandıralım. Hedef kitlenizdeki her katılımcı, kimlik doğrulama işlemini tamamlamış, çapraz soru algoritmalarıya ve aykırı kişi tagleme sistemiyle monitör edilmektedir.

Doğru cevapları alın

Sonuçlar elinizde! Kantitatif verilerden ve görüntülerin analizinden çıkarılmış zengin bilgiler sağlarız. Sonuçları, canlı kontrol panelimizden görüntüleyebilir ve hatta özelleştirilmiş bir rapor sipariş edebilirsiniz.

Bakış açısı kazanın

Müşterinizin gözünden bakın

Tüketici verilerini, fotoğraflarını ve videolarını, yeryüzündeki topluluğumuzdan toplayarak, insanların ürünleri hangi adımlarla satın aldıklarını ve kullanırken hangi süreçlerden geçtiklerini gerçek anlamda anlamanıza yardımcı oluyoruz.

Topluluğumuzun sağladığı gerçek zamanlı fotoğraflar ve videolar, sayesinde günlük ritüeller, tüketim alışkanlıkları ve tüketicilerin tutumları ile ilgili farklı bakış açıları edinebilir; yeni ürün geliştirme sürecinde pazarlama fırsatlarını keşfetme ve rekabetçi tehditleri belirleme yönünde benzersiz kavrayışlar sağlayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı fikir alışverişi

Sormak istediğiniz soruları sorun

İnsanların, markanızı rakiplerinizle karşılaştırdığında nasıl algıladıklarını anlamak veya markanızla ilgili son gelişmelerin yarattığı etkiyle ilgili görüş toplamak sizin için önemliyse, topluluğumuza sorabilirsiniz.

Doğru kararları almanız için doğru bilgiye sahip olun. İhtiyacınız olan demografik ve coğrafi örneğe geniş topluluğumuzu ve anket kota sistemimizi kullanarak ulaşabilir ve aradığınız cevaplara ulaşabilirsiniz.

Kısa sürede ve doğruluğu kontrol edilmiş geribildirim almanızı sağlayacak sistemimiz daima bir adım önde olmanızı ve hızlıca aksiyon almanızı sağlayacaktır.

"Daha önce mobil ödeme kullandınız mı?"

Sorusuna Akıllı Telefon Kullanıcıları Arasında Verilen “Evet” Cevaplarının Oranıdır.

Hedef kitlenizi seçip, hemen bir araştırma başlatın.

Polenio'yu Şimdi Dene