Skip to main content

Sıkça Sorulan Sorular

Polenio Tam Olarak Nedir?

Polenio bir mobil araştırma platformudur.  Polenio, kullanıcılarına markalara geri bildirim sunma olanağı sağlar ve bunun karşılığında para ve çeşitli ödüller kazandırır. Bu geri bildirim yolculuğu markaların ürünlerini test ederek ya da ilgili sorular hakkında yorum yaparak gerçekleşir.

Kısacası Polenio kullanıcıları, araştırmalara katılır, katkılarıyla hem kazanır hem de kendilerine sunulan ürünleri üreten markalara yön vererek geleceği şekillendirir.

Nasıl Üye Olurum?

Öncelikle akıllı telefonunuzun uygulama marketinden Polenio uygulamasını indirmeniz gerekiyor.  Devamında Polenio uygulamasını açıp kayıt için gerekli alanları doldurmanız yeterli.

Kayıt İşlemi Ücretsiz mi?

Polenio’ya kayıt olmak tamamen ücretsizdir.  Polenio kayıt esnasında veya kullanım sürecinde hiçbir şekilde sizden ödeme istemez.  Aksine size kazandırır.

Polenio'yu Kimler Kullanabilir?

13 yaşın üzerindeki tüm bireyler Polenio uygulamasına kayıt olabilir ve kullanabilir.

Cep telefonu verifikasyon (doğrulama) mesajı gelmedi, ne yapmalıyım?

Polenio’ya kaydetmek istediğiniz numaranın sizin tarafınızdan kullanılması gerekmektedir.  Aynı cep telefonu numarasının birden fazla üyelikte kullanılması mümkün değildir.

Cep telefonuma gelen onay kodu ücretli midir? Cep Telefonu faturama ücret yansır mı?

Polenio üyeliğiniz ücretsizdir ve Polenio tarafından size iletilen hiçbir mesaj için ücret ödemeniz gerekmez.

Ne şekilde para kazanırım?

Polenio bir araştırma platformudur.   Her araştırmanın ücretlendirmesi önceden belirlenir ve listelenir.  Tamamladığınız her araştırma karşılığında girişte belirtilen miktar kadar para kazanırsınız.  Bilgilerinizi doldurma ve sosyal medya paylaşımı gibi adımlarda da devamlı para kazanmaya devam edersiniz.

Ödemem Ne Zaman Yapılır?

Polenio’da ödemeleriniz ödeme talebinde bulunduğunuz haftayı takip eden hafta Cuma günleri yapılır.

Kişisel Bilgilerimin Kayıdı Tutuluyor mu?

Polenio kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı.  Gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini, yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı taahhüt eder.

Uygulama Bildirimlerini Telefonumdan Açmalı mıyım?

Uygulama dışındayken bildirim alımını telefonuzda aktif hale getirmeniz yeni bir anket çıktığında süresi ve katılımcı kotası dolmadan tamamlama şansını yakalamanızı sağlayacaktır.

Yeni anket yayınlandığında bana haber verilmesini istiyorum. Uygulama Bildirimlerinin açık olduğunu nasıl kontrol edebilirim?

Uygulama Bildirimlerini aşağıdaki aşamaları izleyip aktif hale getirebilirsiniz.

1. Uygulamalar > Ayarlar > DAHA FAZLA’ya tıklayın.

2. Uygulama Yöneticisi > YÜKLENEN’e tıklayın.

3. Polenio Uygulamasına tıklayın.

4. Bildirimleri göster seçeneğini işaretleyerek uygulama bildirimlerini aktif hale getirebilirsiniz.